MECZ
19.06.22 | 1. runda klasyf. | Ilaria Sposetti | Viktoria Lackova | 6-3, 6-2 | W15 Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
23.09.00, 23 lat
23.09.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
14.07.05, 18 lat
14.07.05, 18 lat
Ilaria Sposetti vs. Viktoria Lackova - Wzajemne mecze
19.06.22 | 1. runda klasyf. | Ilaria Sposetti | Viktoria Lackova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Bucharest | ceglana |
Ilaria Sposetti form & Viktoria Lackova form
Ilaria Sposetti - ostatnie mecze
W15 Nules - ceglana | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
16.07.23 2. runda klasyf. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
07.06.23 Klasyf. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.05.23 Klasyf. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Viktoria Lackova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Denisa Hindova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Biot | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 0-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Cristina Ramos Sierra | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rocio Rojo Domingo | 4-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ema Harajda | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.09.23 2. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 6-3, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Valentina Suvirdjonkova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Petra Konjikusic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Julie Myatovic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Fangran Tian | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Knez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Tania Munteanu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Terletska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |