MECZ
14.07.18 | Półfinał | Ida Jarlskog | Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 7-68 | Amstelveen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ida Jarlskog | Oleksandra Oliynykova | |
1. podanie % | 95/130 (73%) | 74/101 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 49/95 (52%) | 45/74 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 23/35 (66%) | 15/27 (56%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/101 (41%) | 58/130 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 113/231 (49%) | 118/231 (51%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ida Jarlskog | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ida Jarlskog | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ida Jarlskog | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ida Jarlskog | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ida Jarlskog | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
Ida Jarlskog | 0-0 | |
Ida Jarlskog | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ida Jarlskog | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ida Jarlskog | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ida Jarlskog | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ida Jarlskog | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 40-15[BP], 30-40 | ||
1-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
2-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ida Jarlskog | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-4 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-40, 40-30[BP] | ||
4-4 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ida Jarlskog | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ida Jarlskog | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ida Jarlskog vs. Oleksandra Oliynykova - Wzajemne mecze
14.07.18 | Półfinał | Ida Jarlskog | Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 7-68 | szczegóły meczu | Amstelveen | ceglana |
Ida Jarlskog form & Oleksandra Oliynykova form
Ida Jarlskog - ostatnie mecze
W25 Jonkoping - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
10.12.19 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 2-6, 6-4, 10-0 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Melis Yasar | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
26.09.19 1. runda | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Karolina Vlckova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Mariana Drazic | 6-75, 6-79 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Yukina Saigo | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Dublin - dywanowa | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Karolina Berankova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Karolina Berankova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Emily Welker | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Emily Welker | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Victoria Kalaitzis | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Victoria Kalaitzis | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Emilie Elde | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Jule Niemeier | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
12.06.19 2. runda | vs. Catalina Pella | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 1. runda | vs. Lena Greiner | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Melis Yasar | 6-0, 2-0, Melis Yasar - krecz | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Annick Melgers | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
15.07.18 Finał | vs. Julia Rosenquist | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Oleksandra Oliynykova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |