MECZ
05.12.22 | 2. runda klasyf. | I-Hsuan Cho | Elizaveta Masnaia | 6-2, 6-3 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
03.04.05, 19 lat
03.04.05, 19 lat
I-Hsuan Cho vs. Elizaveta Masnaia - Wzajemne mecze
05.12.22 | 2. runda klasyf. | I-Hsuan Cho | Elizaveta Masnaia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
I-Hsuan Cho form & Elizaveta Masnaia form
I-Hsuan Cho - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Chengyiyi Yuan | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ho Ching Wu | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Nao Phang Ziyi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Xichen Zhao | 6-77, 1-4, - I-Hsuan Cho - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 1. runda | vs. Yi Tsen Cho | 5-1, Yi Tsen Cho - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Jing-Jing Lu | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Shiyu Ye | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Yexin Ma | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Lisa-Marie Rioux | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Yiming Dang | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Xinyu Gao | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Jiaqi Huang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Zongyu Li | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Han Shi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Yanan Hou | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Yi Tsen Cho | 3-6, 0-1, - I-Hsuan Cho - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Fang An Lin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Yu-Yun Li | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Yu-Chieh Hsieh | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Peng Yu Lai | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Na Hyun Kang | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-76, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu |
Elizaveta Masnaia - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Koharu Niimi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Mary Lewis | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 4-6, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Sofiia Nagornaia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Dalia Sherif | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.05.22 Klasyf. | vs. Britney Chiu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Pia Vivenzio | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Aglaya Fedorova | 2-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu |