MECZ
26.01.17 | 2. runda | Helene Scholsen | Bojana Marinkovic | 7-5, 7-63 | Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Helene Scholsen | Bojana Marinkovic | |
1. podanie % | 53/83 (64%) | 60/89 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/53 (58%) | 30/60 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/30 (47%) | 12/29 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/16 (38%) | 5/7 (71%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/89 (53%) | 38/83 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/172 (53%) | 80/172 (47%) |
Double foul | 5 | 1 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Helene Scholsen vs. Bojana Marinkovic - Wzajemne mecze
28.04.17 | Ćwierćfinał | Bojana Marinkovic | Helene Scholsen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Cairo | ceglana |
26.01.17 | 2. runda | Helene Scholsen | Bojana Marinkovic | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | Cairo | ceglana |
18.02.16 | 2. runda | Helene Scholsen | Bojana Marinkovic | 7-5, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Helene Scholsen form & Bojana Marinkovic form
Helene Scholsen - ostatnie mecze
W15+H Amiens - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.21 2. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.01.21 Klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.12.20 2. runda | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.20 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.10.20 1. runda | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.10.20 Półfinał | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.20 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.20 Klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.20 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.09.20 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Bojana Marinkovic - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Katerina Stewart | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |