MECZ
10.08.22 | 1. runda | Helena Buchwald | Caterina Odorizzi | 6-2, 6-0 | W25+H Leipzig | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Helena Buchwald | Caterina Odorizzi | |
1. podanie % | 28/38 (74%) | 26/42 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/28 (86%) | 10/26 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/42 (62%) | 8/38 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/80 (70%) | 24/80 (30%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Caterina Odorizzi | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Helena Buchwald | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Caterina Odorizzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Helena Buchwald | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Caterina Odorizzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Helena Buchwald | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Caterina Odorizzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Helena Buchwald | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Caterina Odorizzi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Helena Buchwald | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Caterina Odorizzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Helena Buchwald | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Caterina Odorizzi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Helena Buchwald | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Niemcy
15.06.05, 18 lat
15.06.05, 18 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
01.04.02, 22 lat
01.04.02, 22 lat
Helena Buchwald vs. Caterina Odorizzi - Wzajemne mecze
10.08.22 | 1. runda | Helena Buchwald | Caterina Odorizzi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W25+H Leipzig | ceglana |
Helena Buchwald form & Caterina Odorizzi form
Helena Buchwald - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Laura Boehner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Ines Faltinger | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Ines Faltinger | 7-5, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Koprivova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 7-5, 5-7, 14-12 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gina Feistel | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Marija Semenistaja | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kate Mansfield | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sonia Cassani | 6-3, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Michel | 6-3, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Angella Okutoyi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 0-2, - Helena Buchwald - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Eszter Meri | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Tenika Mcgiffin | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Chanel Janssen | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Lara Salden | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Caterina Odorizzi - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Martina Marusinova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 7-66, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Asli Oktay | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Masha Lazarenko | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Magrini | 5-2, Matilde Magrini - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Anastasiia Firman | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Bruna Melato | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Irene Lavino | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. K Derhem | K Derhem - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Maria Toma | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Camilla Iervolino | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 4-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |