Korea
11.02.04, 20 lat
11.02.04, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Heerae Im vs. Yui Chikaraishi - Wzajemne mecze
07.06.22 | 1. runda | Heerae Im | Yui Chikaraishi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Incheon | twarda |
Heerae Im form & Yui Chikaraishi form
Heerae Im - ostatnie mecze
W15 Nakhon - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Moeka Miyata | 6-3, 1-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 3-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viera Deeperm | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.23 1. runda | vs. Hwiwon Wi | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Dabin Kim | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Shuyue Ma | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Britney Chiu | 6-2, 3-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Dayeon Back | 0-1, - Heerae Im - krecz | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Misaki Matsuda | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Dayeon Back | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kaho Oyama | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Yu Chen | 4-6, 0-3, - Heerae Im - krecz | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Marcella Dessolis | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Eunchae Kim | 7-65, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Milanese | 6-4, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.22 Klasyf. | vs. Akari Inoue | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Honami Sodeyama | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Jeong Moon | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.22 Klasyf. | vs. Haram Kim | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Eunseo Kim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Yui Chikaraishi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Yui Chikaraishi - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Minori Ishida | 7-64, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Remika Ohashi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rion Itaya | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Karma Yacavino | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lisa-Marie Rioux | 5-7, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Haruna Arakawa | 1-0, Haruna Arakawa - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Amelia Zylberman | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Loutit | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.12.23 Klasyf. | vs. Denise Torrealba | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Karma Yacavino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ruby Young | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Monique Barry | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Darina Kamenoff | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Acalia Shamim | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Monique Barry | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Nurkic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Mia Horvit | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu |