Rosja
14.06.00, 23 lat
14.06.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Svetlana Iansitova vs. Haruna Arakawa - Wzajemne mecze
03.05.18 | 2. runda | Haruna Arakawa | Svetlana Iansitova | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Svetlana Iansitova form & Haruna Arakawa form
Svetlana Iansitova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
10.12.19 Klasyf. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
03.12.19 Klasyf. | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 Klasyf. | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.11.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.18 Klasyf. | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.18 2. runda klasyf. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
26.07.18 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Haruna Arakawa - ostatnie mecze
W35 Osaka - twarda | ||||
08.04.24 Klasyf. | vs. Shiho Akita | 6-3, 3-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
07.04.24 2. runda klasyf. | vs. Hinata Chiba | 3-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
W50 Kashiwa - twarda | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 Klasyf. | vs. Catherine Harrison | 1-6, - Haruna Arakawa - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anzu Inoue | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Maegan Manasse | 7-62, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Yui Chikaraishi | 0-1, - Haruna Arakawa - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
30.11.23 1. runda | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ivana Popovic | 4-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Naho Sato | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Joanna Garland | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Ashlee Narker | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Lau | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Astra Sharma | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Collins | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Mai Goto | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Ivana Popovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Mia Horvit | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Susannah Su | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Xiaodi You | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |