MECZ
17.12.21 | Ćwierćfinał | Hanne Vandewinkel | Akvile Parazinskaite | 6-3, 6-4 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Hanne Vandewinkel | Akvile Parazinskaite | |
1. podanie % | 41/66 (62%) | 37/54 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/41 (71%) | 24/37 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/25 (60%) | 7/17 (41%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/54 (43%) | 22/66 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Hanne Vandewinkel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Hanne Vandewinkel | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Hanne Vandewinkel | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hanne Vandewinkel | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Hanne Vandewinkel | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Hanne Vandewinkel | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Hanne Vandewinkel | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hanne Vandewinkel | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Hanne Vandewinkel | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Hanne Vandewinkel | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Hanne Vandewinkel vs. Akvile Parazinskaite - Wzajemne mecze
17.12.21 | Ćwierćfinał | Hanne Vandewinkel | Akvile Parazinskaite | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
07.12.21 | 1. runda | Akvile Parazinskaite | Hanne Vandewinkel | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Hanne Vandewinkel form & Akvile Parazinskaite form
Hanne Vandewinkel - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
29.03.24 Półfinał | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Carole Monnet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
02.03.24 Finał | vs. Laura Pigossi | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Półfinał | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-5, 6-71, 7-65 | szczegóły meczu | |
29.02.24 Ćwierćfinał | vs. Clervie Ngounoue | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Savanna Ly | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 7-5, 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-1, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Sofia Costoulas | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Shuqian Xu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Sofia Costoulas | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hobgarski | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 5-7, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Oceane Dodin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Clara Tauson | Clara Tauson - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Magali Kempen | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Xinyu Gao | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Lya Fernandez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu |
Akvile Parazinskaite - ostatnie mecze
W60 Liepaja - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 7-62, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Kennedy Shaffer | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Charlotte Owensby | 6-2, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Sohyun Park | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sarasota - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Tara Moore | 4-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Angela Kulikov | 2-6, 6-1, 14-12 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Gabriela Ce | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.04.22 Klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 7-65, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 7-64, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Palm - ceglana | ||||
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
15.03.22 Klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.22 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
13.01.22 2. runda | vs. Lisa Pigato | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.01.22 1. runda | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.22 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.22 2. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.01.22 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.01.22 Finał | vs. Sofia Costoulas | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.01.22 Półfinał | vs. Haruna Arakawa | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |