MECZ
28.07.22 | 2. runda | Hannah Viller Moller | Irene Lavino | 4-6, 6-3, 6-1 | W15 Vejle | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hannah Viller Moller | Irene Lavino | |
1. podanie % | 59/92 (64%) | 43/79 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/59 (53%) | 20/43 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/33 (48%) | 10/36 (28%) |
Zdobyte break-ball | 10/16 (63%) | 7/15 (47%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/79 (62%) | 45/92 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 96/171 (56%) | 75/171 (44%) |
Double foul | 5 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Irene Lavino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hannah Viller Moller | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Irene Lavino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Hannah Viller Moller | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Irene Lavino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hannah Viller Moller | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Irene Lavino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Hannah Viller Moller | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Irene Lavino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Hannah Viller Moller | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Irene Lavino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hannah Viller Moller | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Irene Lavino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hannah Viller Moller | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Irene Lavino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hannah Viller Moller | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Irene Lavino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hannah Viller Moller | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Irene Lavino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Hannah Viller Moller | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Irene Lavino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hannah Viller Moller | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 15-40[BP] | ||
2-1 | Irene Lavino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hannah Viller Moller | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Irene Lavino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hannah Viller Moller | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Dania
04.08.01, 22 lat
04.08.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hannah Viller Moller vs. Irene Lavino - Wzajemne mecze
28.07.22 | 2. runda | Hannah Viller Moller | Irene Lavino | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Vejle | ceglana |
Hannah Viller Moller form & Irene Lavino form
Hannah Viller Moller - ostatnie mecze
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Amy Zhu | 6-2, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Ania Hertel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nora Svensson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Clara Nilsson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
29.07.23 Półfinał | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Jantje Tilbuerger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Olivia Gram | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Yue Yuan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Valentina Ivanov | 1-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Jessica Alsola | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
31.07.22 Finał | vs. Johanne Svendsen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.22 Półfinał | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.22 Ćwierćfinał | vs. Natalia Siedliska | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.22 2. runda | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.07.22 1. runda | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-0, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Vanessa Ersoz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Louise Wikander | 0-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Anna Popescu | 6-75, 6-4, 6-77 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.09.19 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Irene Lavino - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Polina Leykina | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 0-4, - Irene Lavino - krecz | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 7-67, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-74, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Caterina Odorizzi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Gaia Parravicini | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 7-68, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Katerina Stewart | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Isabell Ek | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Benito | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |