MECZ
23.09.19 | 1. runda klasyf. | Hannah Viller Moller | Eszter Meri | 6-0, 6-0 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dania
04.08.01, 22 lat
04.08.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hannah Viller Moller vs. Eszter Meri - Wzajemne mecze
23.09.19 | 1. runda klasyf. | Hannah Viller Moller | Eszter Meri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Hannah Viller Moller form & Eszter Meri form
Hannah Viller Moller - ostatnie mecze
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Amy Zhu | 6-2, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Ania Hertel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Clara Nilsson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nora Svensson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
29.07.23 Półfinał | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Jantje Tilbuerger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Olivia Gram | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Yue Yuan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Valentina Ivanov | 1-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Jessica Alsola | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
31.07.22 Finał | vs. Johanne Svendsen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.22 Półfinał | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.22 Ćwierćfinał | vs. Natalia Siedliska | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.22 2. runda | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.07.22 1. runda | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-0, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Vanessa Ersoz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Louise Wikander | 0-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Anna Popescu | 6-75, 6-4, 6-77 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.09.19 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Eszter Meri - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - krecz | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |