MECZ
12.06.18 | 1. runda | Hanna Sokal | Yuliya Hatouka | 2-6, 6-4, 7-5 | Minsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hanna Sokal | Yuliya Hatouka | |
1. podanie % | 64/98 (65%) | 69/94 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/64 (58%) | 39/69 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/34 (38%) | 9/25 (36%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 7/15 (47%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/94 (49%) | 48/98 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 96/192 (50%) | 96/192 (50%) |
Double foul | 6 | 9 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Yuliya Hatouka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Hanna Sokal | 0-1 | |
Hanna Sokal | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Yuliya Hatouka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hanna Sokal | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Hanna Sokal | 2-3 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Hanna Sokal | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Hanna Sokal | 2-5 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
Hanna Sokal | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Yuliya Hatouka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hanna Sokal | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Yuliya Hatouka | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Hanna Sokal | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Yuliya Hatouka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Hanna Sokal | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Yuliya Hatouka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hanna Sokal | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Hanna Sokal | 5-4 | |
0-0, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
Hanna Sokal | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Yuliya Hatouka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hanna Sokal | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Yuliya Hatouka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Hanna Sokal | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Yuliya Hatouka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hanna Sokal | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Yuliya Hatouka | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Hanna Sokal | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Yuliya Hatouka | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Hanna Sokal | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Yuliya Hatouka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
Białoruś
22.12.98, 25 lat
22.12.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hanna Sokal vs. Yuliya Hatouka - Wzajemne mecze
12.06.18 | 1. runda | Hanna Sokal | Yuliya Hatouka | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Minsk | ceglana |
Hanna Sokal form & Yuliya Hatouka form
Hanna Sokal - ostatnie mecze
W25 Minsk - halowa | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-4, - Hanna Sokal - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Elizaveta Volodko | 6-1, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Vlada Zvereva | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Sofia Plotnikova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ulyana Ayzatulina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.19 Klasyf. | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-3, 6-79 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Helen Ploskina | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Anastasiya Klymenko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.18 Klasyf. | vs. Alina Shcherbinina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Nasty Surkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
23.08.18 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.08.18 2. runda | vs. Valeriya Zeleva | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Alina Silich | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.08.18 Klasyf. | vs. Elina Nepliy | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 6-2, 2-0, Noel Saidenova - krecz | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Yuliya Hatouka - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Arina Rodionova | 6-3, 0-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Amandine Hesse | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
24.11.23 Półfinał | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Amarni Banks | 6-1, 4-1, Amarni Banks - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Clara Tauson | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Amandine Monnot | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Heather Watson | 2-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 3. runda | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
04.06.23 Finał | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.23 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu |