MECZ
30.03.21 | 1. runda | Hanna Chang | Aysegul Mert | 6-0, 6-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hanna Chang | Aysegul Mert | |
1. podanie % | 23/47 (49%) | 37/55 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/23 (61%) | 16/37 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/24 (71%) | 8/18 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/55 (56%) | 16/47 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Hanna Chang | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Aysegul Mert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hanna Chang | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Aysegul Mert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hanna Chang | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Hanna Chang | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Hanna Chang | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Aysegul Mert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hanna Chang | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Aysegul Mert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Hanna Chang | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Hanna Chang | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Hanna Chang vs. Aysegul Mert - Wzajemne mecze
30.03.21 | 1. runda | Hanna Chang | Aysegul Mert | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Hanna Chang form & Aysegul Mert form
Hanna Chang - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Sara Saito | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Saville | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-75, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Jule Niemeier | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Angeles Rodriguez-Rizo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Madison Sieg | 6-70, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Kayla Cross | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Arcadia - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Fangran Tian | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Ellie Douglas | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
02.12.23 Finał | vs. Victoria Rodriguez | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Półfinał | vs. Jia-Jing Lu | 6-0, 1-0, Jia-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Jokic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Cadence Brace | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ellie Douglas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Madison Sieg | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ellie Douglas | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Stefani Webb | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Jade Otway | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Maria Kozyreva | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Alyssa Ahn | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Iva Jovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elvina Kalieva | 6-75, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Aysegul Mert - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Nina Alibalic | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Petra Konjikusic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Julia Riera | 0-6, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Anna Brogan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Daria Lodikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Valery Gynina | 2-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 4-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Melania Delai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.23 Finał | vs. Diana Demidova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.23 Półfinał | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 1-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.23 2. runda | vs. Julia Stamatova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |