MECZ
16.09.19 | Klasyf. | Guiomar Zuleta De Reales | Ioana Loredana Rosca | 6-2, 6-2 | W60+H Saint | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Guiomar Zuleta De Reales | Ioana Loredana Rosca | |
1. podanie % | 25/47 (53%) | 31/43 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/25 (68%) | 15/31 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/22 (68%) | 4/12 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/43 (56%) | 15/47 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
2-1 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0 | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40[BP] | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 4-2 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
5-2 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 0-0 | |
Guiomar Zuleta De Reales | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-2 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Guiomar Zuleta De Reales vs. Ioana Loredana Rosca - Wzajemne mecze
16.09.19 | Klasyf. | Guiomar Zuleta De Reales | Ioana Loredana Rosca | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W60+H Saint | ceglana |
04.05.18 | Ćwierćfinał | Ioana Loredana Rosca | Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
30.10.17 | Klasyf. | Guiomar Zuleta De Reales | Ioana Loredana Rosca | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Sant Cugat | ceglana |
Guiomar Zuleta De Reales form & Ioana Loredana Rosca form
Guiomar Zuleta De Reales - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
23.02.24 Półfinał | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 Finał | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
18.12.23 Półfinał | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Finał | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |
Ioana Loredana Rosca - ostatnie mecze
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.03.23 Klasyf. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.23 Półfinał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.23 Półfinał | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.23 2. runda | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.22 1. runda | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 1. runda | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Vitoria - twarda | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
08.07.22 Ćwierćfinał | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.07.22 2. runda | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.07.22 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |