MECZ
27.10.19 | 1. runda klasyf. | Greta Zwerger | Ayline Esina Samardzic | 3-6, 6-3, 12-10 | W15 Ortisei | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
09.08.02, 21 lat
09.08.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chorwacja
10.11.02, 21 lat
10.11.02, 21 lat
Greta Zwerger vs. Ayline Esina Samardzic - Wzajemne mecze
27.10.19 | 1. runda klasyf. | Greta Zwerger | Ayline Esina Samardzic | 3-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | W15 Ortisei | halowa |
Greta Zwerger form & Ayline Esina Samardzic form
Greta Zwerger - ostatnie mecze
W15 Ortisei - halowa | ||||
28.10.19 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 3-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Chiara De Vito | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Ayline Esina Samardzic - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Daria Kuczer | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. On Yu Choi | 7-5, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lucia Tognoni | 6-4, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Jiumeng Liu | 7-5, 2-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Anjali Kotecha | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Shakhzoda Asimova | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. A Young Jang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Theodora Stancescu | 3-6, 7-5, 12-10 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mariella Thamm | 2-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Danique Havermans | 6-3, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Cindy Langlais | 7-5, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
07.08.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sophia Ksandinov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 1-6, - Ayline Esina Samardzic - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Aralova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rachele Elisa Zingale | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Marcella Dessolis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu |