MECZ
15.11.21 | 2. runda klasyf. | Greta Medeghini | Maria Andrienko | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
04.07.01, 22 lat
04.07.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
23.05.04, 19 lat
23.05.04, 19 lat
Greta Medeghini vs. Maria Andrienko - Wzajemne mecze
15.11.21 | 2. runda klasyf. | Greta Medeghini | Maria Andrienko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Greta Medeghini form & Maria Andrienko form
Greta Medeghini - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Lucia Tognoni | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Diana Yakovleva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anjali Kotecha | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Roots | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jelena Ristic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Diana Yakovleva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mariia Bergen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lilly Rose Tengbe | 1-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Andreea Stefania Dinca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Olivia Bergler | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lucy Dawson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Pauline Courcoux | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Isha Budwal | 6-3, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Maria Andrienko - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Caroline Werner | 1-6, 7-65, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Puvill | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 6-2, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Claudia De Lucas Rivera | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Pari Singh | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Andrea Palazon | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Soledad Fayos Capilla | 2-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marta Kurmaz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Marie Mettraux | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Yana Tsion | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Syria La Cerra | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Gina Marie Dittmann | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Cuesta Bret | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu |