MECZ
24.02.20 | Klasyf. | Greta Arn | Marine Partaud | 6-2, 6-3 | W25 Macon | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Greta Arn | Marine Partaud | |
1. podanie % | 32/53 (60%) | 37/54 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/32 (66%) | 20/37 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/21 (67%) | 6/17 (35%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/54 (52%) | 18/53 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Greta Arn | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Marine Partaud | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Greta Arn | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Marine Partaud | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Greta Arn | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Marine Partaud | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Greta Arn | 0-0 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Marine Partaud | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Greta Arn | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Marine Partaud | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Greta Arn | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Marine Partaud | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A | ||
Greta Arn | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
4-3 | Marine Partaud | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Greta Arn | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Greta Arn vs. Marine Partaud - Wzajemne mecze
24.02.20 | Klasyf. | Greta Arn | Marine Partaud | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Macon | halowa |
Greta Arn form & Marine Partaud form
Greta Arn - ostatnie mecze
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.08.20 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Cairo - twarda | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Katarzyna Piter | - | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W100 Szekesfehervar - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, - Greta Arn - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-62, 12-10 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Grabher | 5-7, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
25.09.19 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
09.09.19 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 Klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 7-60, 7-68 | szczegóły meczu | |
07.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
10.08.19 Półfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.19 1. runda | vs. Angelica Blake | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Marine Partaud - ostatnie mecze
W35 Spring - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Maribella Zamarripa | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 4-6, 7-65, 10-2 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Madison Sieg | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Ashton Bowers | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-4, - Marine Partaud - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nadia Lagaev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 0-6, 1-3, - Marine Partaud - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Sabastiani Leon | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Price | 6-4, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Laia Petretic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Naples - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Gabriela Lee | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
27.04.23 3. runda | vs. Francesca Jones | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |