MECZ
15.07.19 | Klasyf. | Giuliana Bestetti | Anfisa Danilchenko | 6-3, 6-3 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
01.10.97, 26 lat
11748 $
01.10.97, 26 lat
11748 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
30.08.01, 22 lat
30.08.01, 22 lat
Giuliana Bestetti vs. Anfisa Danilchenko - Wzajemne mecze
10.09.19 | 1. runda | Anfisa Danilchenko | Giuliana Bestetti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
15.07.19 | Klasyf. | Giuliana Bestetti | Anfisa Danilchenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Giuliana Bestetti form & Anfisa Danilchenko form
Giuliana Bestetti - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Briana Szabo | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Maria Golovina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-1, Liisa Varul - krecz | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Noemie Dadoun | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca Simpson | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Annelin Bakker | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Yu Shan | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Caroline Brack | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Danielle Daley | 1-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Lara Stojanovski | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Meiqi Guo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Beverley Nyangon | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Jasmine Conway | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Meiling Wang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu |
Anfisa Danilchenko - ostatnie mecze
W15 Hilton - ceglana | ||||
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 2-4, - Anfisa Danilchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.11.19 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.19 1. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Ramya Natarajan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 7-65, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Diana Martynov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Maria Victoria Marchesini | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Hannah Viller Moller | 1-3, - Anfisa Danilchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Lilly Dueffert | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Karin Kennel | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Coralie Garrigues | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Mahak Jain | 0-6, - Anfisa Danilchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 1. runda | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Eleanor Baglow | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |