MECZ
21.10.19 | 1. runda | Giulia Crescenzi/Chelsea Vanhoutte | Federica Arcidiacono/Nuria Brancaccio | 6-3, 6-4 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
31.03.96, 28 lat
31.03.96, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Włochy
14.04.93, 30 lat
14.04.93, 30 lat
Belgia
23.09.99, 24 lat
23.09.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Włochy
24.06.00, 23 lat
24.06.00, 23 lat
Giulia Crescenzi/Chelsea Vanhoutte vs. Federica Arcidiacono/Nuria Brancaccio - Wzajemne mecze
21.10.19 | 1. runda | Giulia Crescenzi/Chelsea Vanhoutte | Federica Arcidiacono/Nuria Brancaccio | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Giulia Crescenzi form & Federica Arcidiacono form
Giulia Crescenzi/Chelsea Vanhoutte - ostatnie mecze
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.10.19 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz/Celestine Avomo Ella | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Półfinał | vs. Nefisa Berberovic/Silvia Njiric | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda | vs. Federica Arcidiacono/Nuria Brancaccio | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Federica Arcidiacono/Nuria Brancaccio - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Mira Antonitsch/Mariam Dalakishvili | 6-1, 6-70, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda | vs. Giulia Crescenzi/Chelsea Vanhoutte | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei/Oana Smaranda Corneanu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cordenons - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj/Katerina Tsygourova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ioana Gaspar/Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Półfinał | vs. Veronika Erjavec/Nika Radisic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.07.19 Ćwierćfinał | vs. Anfisa Danilchenko/Doga Turkmen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Półfinał | vs. Francesca Dell'Edera/Ginevra Peiretti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Finał | vs. Paula Arias Manjon/Julyette Steur | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda | vs. Mouna Bouzgarrou/Estella Jaeger | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |