MECZ
29.10.19 | 1. runda | Giulia Crescenzi | Elena Gemovic | 6-1, 6-1 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Giulia Crescenzi | Elena Gemovic | |
1. podanie % | 30/40 (75%) | 22/40 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/30 (73%) | 6/22 (27%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/10 (50%) | 6/18 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/40 (70%) | 13/40 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/80 (69%) | 25/80 (31%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Elena Gemovic | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Giulia Crescenzi | 1-0 | |
0-0, 30-0, A-40 | ||
2-0 | Elena Gemovic | |
0-0 | ||
Giulia Crescenzi | 3-0 | |
4-0 | Elena Gemovic | |
5-1 | Elena Gemovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Giulia Crescenzi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Elena Gemovic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Giulia Crescenzi | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Elena Gemovic | |
5-0 | Elena Gemovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Giulia Crescenzi | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
19.07.00, 23 lat
19.07.00, 23 lat
Giulia Crescenzi vs. Elena Gemovic - Wzajemne mecze
29.10.19 | 1. runda | Giulia Crescenzi | Elena Gemovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Giulia Crescenzi form & Elena Gemovic form
Giulia Crescenzi - ostatnie mecze
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 7-65, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Helena Stevic | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Lavinia Morreale | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.07.23 Półfinał | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Lisa Mays | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Asylzhan Arystanbekova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Tanisha Kashyap | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Rikke De Koning | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.05.23 Półfinał | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Elaine Genovese | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Fangzhou Liu | 0-5, - Giulia Crescenzi - krecz | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.22 1. runda | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-3, - Giulia Crescenzi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
06.12.22 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
18.11.22 Ćwierćfinał | vs. Denise Valente | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.22 2. runda | vs. Noemi Babikova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Marcella Dessolis | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |
Elena Gemovic - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-3, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 Klasyf. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yuksel Bakyrdjan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Veronika Kulhava | 1-4, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 Klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Iva Jankovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 1-4, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.23 2. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.23 Ćwierćfinał | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.02.23 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.23 Klasyf. | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Dunja Maric | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Stella Knez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-3, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.22 Klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |