MECZ
21.06.21 | 2. runda klasyf. | Giulia Carbonaro | Enola Chiesa | 6-1, 6-4 | W15 L'aquila | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Giulia Carbonaro vs. Enola Chiesa - Wzajemne mecze
21.06.21 | 2. runda klasyf. | Giulia Carbonaro | Enola Chiesa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 L'aquila | ceglana |
11.02.18 | 1. runda klasyf. | Enola Chiesa | Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Bergamo | ceglana |
Giulia Carbonaro form & Enola Chiesa form
Giulia Carbonaro - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Selina Atay | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Irina Balus | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Urbanova | 7-61, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Bianca Bulat | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 2. runda | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Federica Urgesi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Daria Kuczer | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Maria Toma | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Marta Mariani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Bojovic | 7-62, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Anamaria Federica Oana | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Irene Lavino | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Denise Valente | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Alisa Baranovska | 6-2, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Natalija Senic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Sandy Marti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Marine Szostak | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Enola Chiesa - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |