MECZ
18.09.22 | 1. runda klasyf. | Giulia Carbonaro | Emma Slavikova | 6-2, 6-2 | W25 Santa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
24.01.03, 21 lat
24.01.03, 21 lat
Giulia Carbonaro vs. Emma Slavikova - Wzajemne mecze
18.09.22 | 1. runda klasyf. | Giulia Carbonaro | Emma Slavikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Santa | ceglana |
Giulia Carbonaro form & Emma Slavikova form
Giulia Carbonaro - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Selina Atay | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Irina Balus | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Urbanova | 7-61, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Bianca Bulat | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 2. runda | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Federica Urgesi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Daria Kuczer | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Maria Toma | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Marta Mariani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Bojovic | 7-62, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Anamaria Federica Oana | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Irene Lavino | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Denise Valente | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Alisa Baranovska | 6-2, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Natalija Senic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Sandy Marti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Marine Szostak | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Emma Slavikova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Kan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Nikola Breckova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Karin Altori | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Clara Cwajgenbaum | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Patricija Paukstyte | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Barbora Michalkova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Scarlet Kavanagh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Leonie Kung | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 4-6, 7-5, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Amelie Smejkalova | 7-65, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Natalia Pietras | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Julia Stamatova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Ranim Rassil | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Andrea Roots | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |