MECZ
01.10.18 | Klasyf. | Gergana Topalova | Erin Routliffe | 6-4, 4-6, 6-3 | Brisbane | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Gergana Topalova | Erin Routliffe | |
1. podanie % | 70/111 (63%) | 44/85 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 47/70 (67%) | 27/44 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/41 (37%) | 20/41 (49%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 4/14 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/85 (45%) | 49/111 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/196 (51%) | 96/196 (49%) |
Double foul | 8 | 5 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gergana Topalova vs. Erin Routliffe - Wzajemne mecze
01.10.18 | Klasyf. | Gergana Topalova | Erin Routliffe | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Brisbane | twarda |
Gergana Topalova form & Erin Routliffe form
Gergana Topalova - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Polona Hercog | 1-6, - Gergana Topalova - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 7-61, 6-71, 7-64 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Julie Struplova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Naima Karamoko | 3-6, 0-3, - Gergana Topalova - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Mia Ristic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Erin Routliffe - ostatnie mecze
Zhengzhou - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Elina Svitolina | - Erin Routliffe - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda | vs. Su-Wei Hsieh | 7-62, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.05.23 Klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Celine Naef | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
03.01.23 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tauranga - twarda | ||||
22.12.22 Ćwierćfinał | vs. Katherine Sebov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.12.22 2. runda | vs. Monique Barry | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Granby - twarda | ||||
21.08.22 Klasyf. | vs. Marina Stakusic | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
03.05.21 1. runda klasyf. | vs. Eri Hozumi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Newport - twarda | ||||
02.03.21 1. runda klasyf. | vs. Aldila Sutjiadi | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - twarda | ||||
26.01.21 Klasyf. | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.21 1. runda klasyf. | vs. Alexa Glatch | 7-5, 3-6, 16-14 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
11.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
05.03.20 1. runda | vs. Ivana Popovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Shiho Akita | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Rhea Makesar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lauren Nikoloski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Amber Marshall | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hamilton - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Eri Shimizu | 6-2, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Maddison Inglis | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Irina Ramialison | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 1-4, - Erin Routliffe - krecz | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jessica Fowler | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
04.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |