MECZ
29.08.20 | 1. runda | Georgina Garcia-Perez | Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 6-1 | Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Georgina Garcia-Perez | Ekaterine Gorgodze | |
1. podanie % | 54/85 (64%) | 48/80 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/54 (69%) | 29/48 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/31 (42%) | 17/32 (53%) |
Zdobyte break-ball | 5/16 (31%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/80 (43%) | 35/85 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/165 (51%) | 81/165 (49%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 8 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Georgina Garcia-Perez vs. Ekaterine Gorgodze - Wzajemne mecze
29.08.20 | 1. runda | Georgina Garcia-Perez | Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
11.04.11 | 1. runda | Georgina Garcia-Perez | Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Georgina Garcia-Perez form & Ekaterine Gorgodze form
Georgina Garcia-Perez - ostatnie mecze
W25 Valladolid - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Olga Helmi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Olga Helmi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Carolina Gomez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
05.08.23 Półfinał | vs. Arina Rodionova | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Olga Helmi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Milla Sequeira | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Makenna Jones | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
18.05.23 Ćwierćfinał | vs. Ellen Perez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, - Georgina Garcia-Perez - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
07.05.23 Finał | vs. Francesca Curmi | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
06.05.23 Półfinał | vs. Daria Snigur | 2-6, 7-62, 7-5 | szczegóły meczu |
Ekaterine Gorgodze - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |