MECZ
01.06.21 | Klasyf. | Georgia Andreea Craciun | Sada Nahimana | 6-4, 6-3 | W25 Otocec | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Georgia Andreea Craciun | Sada Nahimana | |
1. podanie % | 29/51 (57%) | 54/73 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/29 (66%) | 28/54 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/22 (50%) | 5/19 (26%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/73 (55%) | 21/51 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/124 (56%) | 54/124 (44%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Sada Nahimana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Sada Nahimana | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Sada Nahimana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Sada Nahimana | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Georgia Andreea Craciun vs. Sada Nahimana - Wzajemne mecze
12.01.23 | 2. runda | Georgia Andreea Craciun | Sada Nahimana | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W40 Monastir | twarda |
01.06.21 | Klasyf. | Georgia Andreea Craciun | Sada Nahimana | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Otocec | ceglana |
22.02.19 | Ćwierćfinał | Sada Nahimana | Georgia Andreea Craciun | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Georgia Andreea Craciun form & Sada Nahimana form
Georgia Andreea Craciun - ostatnie mecze
W25 Solarino - dywanowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
16.07.23 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
01.02.23 2. runda | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.01.23 Klasyf. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Sada Nahimana - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mara Guth | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Harmony Tan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-65, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Półfinał | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jessie Aney | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Antonia Vergara Rivera | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, Benedetta Ortenzi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 6-3, 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |