MECZ
28.08.20 | 1. runda | Gabriella Da Silva Fick | Sara Tomic | 4-6, 6-2, 10-8 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Gabriella Da Silva Fick | 0-0 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
0-1 | Sara Tomic | |
0-0, 30-0 | ||
Gabriella Da Silva Fick | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Sara Tomic | |
0-0, 0-30, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Gabriella Da Silva Fick | 1-3 | |
0-0 | ||
1-4 | Sara Tomic | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Gabriella Da Silva Fick | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Sara Tomic | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Gabriella Da Silva Fick | 4-4 | |
0-0 | ||
4-5 | Sara Tomic | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
4-6 |
2 | ||
Gabriella Da Silva Fick | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sara Tomic | |
0-0 | ||
Gabriella Da Silva Fick | 2-0 | |
2-1 | Sara Tomic | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Gabriella Da Silva Fick | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Sara Tomic | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Gabriella Da Silva Fick | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Sara Tomic | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
3 | ||
Gabriella Da Silva Fick | 0-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Sara Tomic | |
Gabriella Da Silva Fick | 3-1 | |
4-1 | Sara Tomic | |
Gabriella Da Silva Fick | 5-1 | |
5-2 | Sara Tomic | |
Gabriella Da Silva Fick | 6-3 | |
7-4 | Sara Tomic | |
Gabriella Da Silva Fick | 8-4 | |
9-6 | Sara Tomic | |
Gabriella Da Silva Fick | 8-8 | |
9-8 | Sara Tomic | |
10-8 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gabriella Da Silva Fick vs. Sara Tomic - Wzajemne mecze
28.08.20 | 1. runda | Gabriella Da Silva Fick | Sara Tomic | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
28.02.17 | 1. runda | Sara Tomic | Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | Clare | twarda |
Gabriella Da Silva Fick form & Sara Tomic form
Gabriella Da Silva Fick - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
24.03.24 Finał | vs. Emerson Jones | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Alana Parnaby | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maddison Inglis | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Bridget Mihulka | 6-3, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jemma Carbis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Laquisa Khan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Sienna Leeson | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Jemma Carbis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Amarni Banks | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Yuki Naito | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Qianhui Tang | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Mio Mushika | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Hikaru Sato | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Emerson Jones | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Yuki Naito | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Lisa Mays | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Cara Korhonen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Talia Gibson | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Naho Sato | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kylie Mckenzie | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Federica Bilardo | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Sara Tomic - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
29.08.20 1. runda | vs. Naiktha Bains | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.20 1. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
29.07.20 1. runda | vs. Annerly Poulos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.20 1. runda | vs. Annerly Poulos | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
28.06.20 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 0-5 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
07.03.20 Półfinał | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 7-65, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.03.20 2. runda | vs. Alexandra Bozovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Abbie Myers | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.20 1. runda | vs. Amber Marshall | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Noelleda Ah San | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Evana Bowell | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Arina Rodionova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Destanee Aiava | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Erina Hayashi | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
08.10.19 1. runda | vs. Chompoothip Jandakate | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Michika Ozeki | 0-6, 7-64, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 5-7, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Romy Koelzer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
17.03.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 11-13 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
07.03.19 2. runda | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.19 1. runda | vs. Jennifer Elie | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.19 Klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 6-3, 6-72, 10-2 | szczegóły meczu | |
03.03.19 1. runda klasyf. | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Isabelle Wallace | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
01.10.18 Klasyf. | vs. Alison Bai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Cyan Sun | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |