MECZ
11.10.21 | 2. runda klasyf. | Gabriela Duca | Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gabriela Duca vs. Tamara Kostic - Wzajemne mecze
11.10.21 | 2. runda klasyf. | Gabriela Duca | Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Gabriela Duca form & Tamara Kostic form
Gabriela Duca - ostatnie mecze
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.22 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.22 Klasyf. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.22 Klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.11.21 Klasyf. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.10.21 2. runda | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Tamara Kostic - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Alena Kovackova | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hina Inoue | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Clara Tauson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
13.01.24 Półfinał | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 4-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Lian Tran | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Maria Siopacha | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 6-74, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Vlada Mincheva | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Martina Puvill | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Lara Schmidt | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Selma Cadar | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |