MECZ
31.07.20 | 1. runda | Gabriela Duca | Arlinda Rushiti | 0-6, 1-5 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Gabriela Duca | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
0-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Gabriela Duca | 0-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Gabriela Duca | 0-4 | |
0-0 | ||
0-5 | Arlinda Rushiti | |
0-6 |
2 | ||
Gabriela Duca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-30 | ||
0-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0 | ||
Gabriela Duca | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
0-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Gabriela Duca | 0-4 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
1-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-40 | ||
Gabriela Duca | 1-5 | |
1-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gabriela Duca vs. Arlinda Rushiti - Wzajemne mecze
04.08.20 | 1. runda | Arlinda Rushiti | Gabriela Duca | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
31.07.20 | 1. runda | Gabriela Duca | Arlinda Rushiti | 0-6, 1-5 | szczegóły meczu |
Gabriela Duca form & Arlinda Rushiti form
Gabriela Duca - ostatnie mecze
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.22 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.22 Klasyf. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.22 Klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.11.21 Klasyf. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.10.21 2. runda | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Arlinda Rushiti - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |