INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andre Lukosiute vs. Freya Christie - Wzajemne mecze
nie znaleziono żadnego meczu |
Andre Lukosiute form & Freya Christie form
Andre Lukosiute - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 12-14 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Bella Bergkvist Larsson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Simona Waltert | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Saki Imamura | 7-64, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ellie Blackford | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-61, 7-10 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Gillan | 4-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 5-7, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Radka Zelnickova | 3-3, - Andre Lukosiute - krecz | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Freya Christie - ostatnie mecze
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 2-6, 7-66, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Francesca Curmi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Julia Middendorf | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Katy Dunne | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gabia Paskauskas | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Chekanskaya | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 Klasyf. | vs. Daria Raimondo | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Sloane Stephens | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Katie Swan | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |