MECZ
01.03.21 | 2. runda klasyf. | Francisca Jorge | Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-1 | W25 Manacor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Francisca Jorge vs. Valeriya Olyanovskaya - Wzajemne mecze
01.03.21 | 2. runda klasyf. | Francisca Jorge | Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Manacor | twarda |
Francisca Jorge form & Valeriya Olyanovskaya form
Francisca Jorge - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Lara Schmidt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 7-63, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Simona Waltert | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Astra Sharma | 7-63, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
16.12.23 Finał | vs. Selena Janicijevic | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Półfinał | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 7-60, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Raveena Kingsley | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
10.12.23 Finał | vs. Justina Mikulskyte | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
01.12.23 Półfinał | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Taylor Ng | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Layne Sleeth | 7-611, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Valeriya Olyanovskaya - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - krecz | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |