Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
11.06.02, 21 lat
11.06.02, 21 lat
Francesca Fusinato vs. Gianna Pielet - Wzajemne mecze
13.03.18 | Klasyf. | Francesca Fusinato | Gianna Pielet | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Tampa | ceglana |
Francesca Fusinato form & Gianna Pielet form
Francesca Fusinato - ostatnie mecze
Charleston - ceglana | ||||
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Salome Devidze | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
24.09.18 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Stolmar | 6-74, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lexington - twarda | ||||
29.07.18 1. runda klasyf. | vs. Emily Fanning | 5-7, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Evansville - twarda | ||||
27.07.18 Ćwierćfinał | vs. Pamela Montez | 7-62, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.07.18 2. runda | vs. Priyanka Shah | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.07.18 1. runda | vs. Bianca Moldovan | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Baton Rouge - twarda | ||||
19.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sophie Abrams | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.06.18 Klasyf. | vs. Kelly Chen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.18 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. Rhiann Newborn | 6-73, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.06.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Allen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bethany Beach - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda klasyf. | vs. Erika Synoski | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.18 2. runda klasyf. | vs. Elysia Bolton | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Naples - ceglana | ||||
28.05.18 1. runda klasyf. | vs. Genevieve Lorbergs | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Osprey - ceglana | ||||
23.05.18 Klasyf. | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Caitlin Whoriskey | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.18 2. runda klasyf. | vs. Daria Tomashevskaya | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.18 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Pelham - ceglana | ||||
09.04.18 1. runda klasyf. | vs. Olivia Kapp | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.04.18 2. runda klasyf. | vs. Iga Swiatek | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Jackson - ceglana | ||||
03.04.18 2. runda klasyf. | vs. Whitney Osuigwe | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.04.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Mikhailuk | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tampa - ceglana | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Jessica Pegula | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.03.18 1. runda | vs. Alana Smith | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.18 Klasyf. | vs. Gianna Pielet | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Andreach | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Mamalat | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
26.02.18 Klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alba Luna | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Gianna Pielet - ostatnie mecze
W15 Waco - twarda | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Los - twarda | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Tatum Evans | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Colorado - twarda | ||||
25.06.22 Półfinał | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Filippa Bruu-Syversen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Meisha Kendall-Woseley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
30.09.21 2. runda | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.09.21 1. runda | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Olga Helmi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Feryel Ben Hassen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.08.21 Klasyf. | vs. Elena Micic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Renne Singla | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.07.21 Klasyf. | vs. Katja Wiersholm | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Sophie Williams | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Marianne Argyrokastriti | 6-75, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.07.21 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.07.21 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
13.07.21 Klasyf. | vs. Melis Yasar | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.21 2. runda klasyf. | vs. Marianne Argyrokastriti | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-1, 2-0, Marian Gomez Pezuela Cano - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 Klasyf. | vs. Linda Salvi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Charleston - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Erika Sema | 1-6, 0-2, - Gianna Pielet - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
08.06.21 2. runda klasyf. | vs. Dasha Ivanova | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
07.06.21 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
01.06.21 2. runda klasyf. | vs. Montserrat Gonzalez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |