MECZ
28.07.18 | 1. runda klasyf. | Francesca Dell'Edera | Sara Guglielminotti | 1-6, 6-4, 7-5 | Biella | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
28.06.96, 27 lat
28.06.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
10.08.90, 33 lat
10.08.90, 33 lat
Francesca Dell'Edera vs. Sara Guglielminotti - Wzajemne mecze
28.07.18 | 1. runda klasyf. | Francesca Dell'Edera | Sara Guglielminotti | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Biella | ceglana |
Francesca Dell'Edera form & Sara Guglielminotti form
Francesca Dell'Edera - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.22 Klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 Klasyf. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bydgoszcz - ceglana | ||||
16.08.22 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Padova - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Pescara - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Sara Guglielminotti - ostatnie mecze
Monastir - twarda | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.18 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.12.18 1. runda klasyf. | vs. Arabella Koller | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Maria Titova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Diae El Jardi | 6-75, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
30.08.18 2. runda | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.18 1. runda | vs. Megan Mccray | 2-1, Megan Mccray - krecz | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Paula Perez Garcia | 6-4, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Zoi Meers | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Annick Verhaar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Isabelle Haverlag | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 Klasyf. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Arabella Koller | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Biella - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-1, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Cristina Ene | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.18 Klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
21.01.18 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Daniella Dimitrova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Ines Benito | 6-3, Ines Benito - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Eirini Kontaki | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Estelle Ionita | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.17 Klasyf. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Shelly Krolitzky | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Lara Michel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |