MECZ
25.03.22 | 2. runda | Francesca Curmi | Sina Herrmann | 6-0, 6-3 | W15 Palmanova | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Francesca Curmi | Sina Herrmann | |
1. podanie % | 33/45 (73%) | 40/59 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/33 (76%) | 17/40 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/12 (50%) | 9/19 (47%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/59 (56%) | 14/45 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Francesca Curmi | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-0 | Sina Herrmann | |
0-0, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-0 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Francesca Curmi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Francesca Curmi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Francesca Curmi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Francesca Curmi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Francesca Curmi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Francesca Curmi vs. Sina Herrmann - Wzajemne mecze
25.03.22 | 2. runda | Francesca Curmi | Sina Herrmann | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Palmanova | ceglana |
16.03.22 | 1. runda | Francesca Curmi | Sina Herrmann | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Palmanova | ceglana |
Francesca Curmi form & Sina Herrmann form
Francesca Curmi - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Kayla Cross | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-1, Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Harmony Tan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 5-7, 6-0, 2-3, Patricia Maria Tig - krecz | szczegóły meczu | |
03.12.23 Klasyf. | vs. Alana Smith | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Ines Murta | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 3-1, Tamara Zidansek - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Victoria Bervid | - | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Sina Herrmann - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |