MECZ
24.08.15 | 1. runda klasyf. | Francesca Bonometti | Giuliana Bestetti | 6-0, 6-1 | Bagnatica | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
26.03.97, 27 lat
26.03.97, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
01.10.97, 26 lat
11748 $
01.10.97, 26 lat
11748 $
Francesca Bonometti vs. Giuliana Bestetti - Wzajemne mecze
24.08.15 | 1. runda klasyf. | Francesca Bonometti | Giuliana Bestetti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Bagnatica | ceglana |
Francesca Bonometti form & Giuliana Bestetti form
Francesca Bonometti - ostatnie mecze
Sassuolo - ceglana | ||||
18.06.18 1. runda | vs. Giulia Guidetti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Nicole Gadient | 7-5, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Lisa Vallone | 6-76, 1-3, - Francesca Bonometti - krecz | szczegóły meczu | |
Cuneo - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Claudelle Labonte-Frey | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.17 Klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Schio - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Rio Kitagawa | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sassuolo - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nora Niedmers | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Padova - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Marfutina | 6-4, 0-6, 0-3, - Francesca Bonometti - krecz | szczegóły meczu | |
Bergamo - ceglana | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Alessia Piran | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
16.11.16 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Alessia Locati | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.16 Klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Schio - ceglana | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Alessia Dario | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sassuolo - ceglana | ||||
14.06.16 1. runda | vs. Natasha Piludu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.16 Klasyf. | vs. Federica Mordegan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.16 1. runda klasyf. | vs. Federica Severi | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Padova - ceglana | ||||
06.06.16 1. runda klasyf. | vs. Alice Balducci | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
25.04.16 2. runda klasyf. | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
24.08.15 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.08.15 Klasyf. | vs. Sara Gambogi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.15 1. runda | vs. Silvia Mocciola | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
25.08.14 1. runda klasyf. | vs. Angela Leweurs | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rovereto - ceglana | ||||
28.07.14 1. runda klasyf. | vs. Greys Moroder | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
02.06.14 1. runda klasyf. | vs. Deniz Khazaniuk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
26.08.13 1. runda klasyf. | vs. Marta Bertolaso | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rovereto - ceglana | ||||
29.07.13 2. runda klasyf. | vs. Chiara Mendo | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.07.13 1. runda klasyf. | vs. Jessica Brzozowska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Viserba Di - ceglana | ||||
22.07.13 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Santamaria | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Giuliana Bestetti - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Briana Szabo | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Maria Golovina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-1, Liisa Varul - krecz | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Noemie Dadoun | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca Simpson | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Annelin Bakker | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Yu Shan | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Caroline Brack | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Danielle Daley | 1-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Lara Stojanovski | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Meiqi Guo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Beverley Nyangon | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Jasmine Conway | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Meiling Wang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu |