MECZ
09.12.20 | 1. runda | Flavie Brugnone | Dia Evtimova | 3-6, 7-66, 6-1 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Flavie Brugnone | Dia Evtimova | |
1. podanie % | 60/89 (67%) | 74/107 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/60 (53%) | 38/74 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/29 (48%) | 14/33 (42%) |
Zdobyte break-ball | 8/14 (57%) | 6/13 (46%) |
Punkty zdobyte przez return | 55/107 (51%) | 43/89 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/196 (52%) | 95/196 (48%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Flavie Brugnone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Flavie Brugnone | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Flavie Brugnone | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Flavie Brugnone | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Flavie Brugnone | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Flavie Brugnone | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Flavie Brugnone | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Flavie Brugnone | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Flavie Brugnone | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Flavie Brugnone | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Flavie Brugnone | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
6-6 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
3 | ||
0-0 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-1 | Dia Evtimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Flavie Brugnone | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Flavie Brugnone | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Dia Evtimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Flavie Brugnone | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Flavie Brugnone vs. Dia Evtimova - Wzajemne mecze
09.12.20 | 1. runda | Flavie Brugnone | Dia Evtimova | 3-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Flavie Brugnone form & Dia Evtimova form
Flavie Brugnone - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Katarina Kuzmova | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alisa Kummel | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Annabelle Lammas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jiale Zhang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Irina Balus | 6-2, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Soulie | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jade Psonka | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Margaux Komano | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Camilla Bossi | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Patricia Grigoras | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Cayetana Gay | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-67, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Camille Moga | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Olga Helmi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cuesta Bret | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu |