MECZ
30.12.20 | 1. runda | Fiona Ganz | Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Fiona Ganz | Valeria Koussenkova | |
1. podanie % | 21/36 (58%) | 26/50 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/21 (71%) | 10/26 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/14 (79%) | 7/25 (28%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/51 (67%) | 9/35 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/86 (70%) | 26/86 (30%) |
Double foul | 1 | 7 |
Asy | 7 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Fiona Ganz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Valeria Koussenkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fiona Ganz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Valeria Koussenkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fiona Ganz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Valeria Koussenkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Fiona Ganz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Valeria Koussenkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fiona Ganz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Valeria Koussenkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fiona Ganz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Valeria Koussenkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
05.05.95, 28 lat
15208 $
05.05.95, 28 lat
15208 $
Fiona Ganz vs. Valeria Koussenkova - Wzajemne mecze
30.12.20 | 1. runda | Fiona Ganz | Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Fiona Ganz form & Valeria Koussenkova form
Fiona Ganz - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Veronika Podrez | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Julie Belgraver | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. On Yu Choi | 2-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Anna Ureke | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-72, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Caroline Brack | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
16.09.23 Finał | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Półfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu |
Valeria Koussenkova - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ornella De Fazio | 6-4, 1-6, 3-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Britney Chiu | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Bulatova | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mansi Vadyala | 7-63, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lucia Cassidy | 6-4, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Nina Danisova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Camilla Bossi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Elena Grekul | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Louise Brunskog | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Victoria Flores | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Marie Villet | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Nelise Verster | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katie Dyson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Pedone | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.07.23 2. runda klasyf. | vs. Giulia Paterno | 4-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Patricia Grigoras | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Molly Helgesson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |