MECZ
06.04.22 | 1. runda | Fiona Ferro | Ana Filipa Santos | 6-1, 6-1 | W80 Oeiras | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Fiona Ferro | Ana Filipa Santos | |
1. podanie % | 34/52 (65%) | 29/43 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/34 (65%) | 11/29 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/18 (72%) | 5/14 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/43 (63%) | 17/52 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/95 (65%) | 33/95 (35%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fiona Ferro | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fiona Ferro | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Fiona Ferro | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Fiona Ferro | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fiona Ferro | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fiona Ferro | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fiona Ferro | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fiona Ferro vs. Ana Filipa Santos - Wzajemne mecze
06.04.22 | 1. runda | Fiona Ferro | Ana Filipa Santos | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W80 Oeiras | ceglana |
Fiona Ferro form & Ana Filipa Santos form
Fiona Ferro - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Emily Appleton | 7-5, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alina Charaeva | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 7-65, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Diane Parry | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Alycia Parks | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-74, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Alina Korneeva | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-75, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
19.08.23 Finał | vs. Tatjana Maria | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Ana Filipa Santos - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nicole Roberta Serraglio | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Wakana Sonobe | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariana Gomes Sorrilha | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Michela Castro Zunino | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Agustina Soto Neira | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Pilar Beveraggi Lespiau | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tucuman - ceglana | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Amandine Hesse | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Olga Helmi | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Quinta - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 2-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Jamie Loeb | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |