MECZ
03.10.21 | 1. runda klasyf. | Feryel Ben Hassen | Selina Atay | 7-5, 6-2 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tunezja
06.10.04, 19 lat
06.10.04, 19 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
20.11.01, 22 lat
20.11.01, 22 lat
Feryel Ben Hassen vs. Selina Atay - Wzajemne mecze
03.10.21 | 1. runda klasyf. | Feryel Ben Hassen | Selina Atay | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Feryel Ben Hassen form & Selina Atay form
Feryel Ben Hassen - ostatnie mecze
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Eala | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Merna Refaat | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Diana De Simone | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Gloriana Nahum | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Saoirse Breen | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Molly Helgesson | 6-3, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.01.23 1. runda | vs. Selya Rakki | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.12.22 2. runda | vs. Malak El Allami | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.12.22 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.22 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 1. runda | vs. Helena Stevic | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Monastir - twarda | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Jennifer Luikham | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.08.22 1. runda | vs. Zongyu Li | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.08.22 2. runda klasyf. | vs. Zongyu Li | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Xinxin Yao | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.07.22 2. runda klasyf. | vs. Shona Nakano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Linda Ajimi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.07.22 Klasyf. | vs. Ranim Rassil | 4-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.22 1. runda klasyf. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu |
Selina Atay - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Simion | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Biot | 2-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lykke Lindorff | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carson Branstine | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Alina Granwehr | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Margherita Marcon | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Francesca Pace | 1-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ela Belanova | 6-74, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Marion Viertler | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |