MECZ
27.09.21 | 2. runda klasyf. | Fernanda Labrana | Paula Baranano | 6-2, 7-66 | W15 Lubbock | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fernanda Labrana vs. Paula Baranano - Wzajemne mecze
27.09.21 | 2. runda klasyf. | Fernanda Labrana | Paula Baranano | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | W15 Lubbock | twarda |
Fernanda Labrana form & Paula Baranano form
Fernanda Labrana - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Naiktha Bains | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Julieta Estable | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Camilla Zanolini | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Ana Candiotto | 6-3, 3-0, Ana Candiotto - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tucuman - ceglana | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Victoria Bosio | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
24.01.24 2. runda | vs. Luisina Giovannini | 6-2, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda | vs. Carla Markus | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Verena Meliss | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Agostina Andreazzini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Patricia Cano | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Luisina Giovannini | 7-64, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Carla Markus | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Bueno | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Julieta Estable | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Zora Hudson | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Luciana Blatter | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Paula Baranano - ostatnie mecze
W15 Lubbock - twarda | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Indianna Spink | 3-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Waco - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Tobita | 1-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Misa Malkin | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Ingrid Martins | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Alisia Stephanie Manolescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Marcela Zacarias | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Marbella - ceglana | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cuneo - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Manon Peral | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sezze - ceglana | ||||
09.08.18 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 1. runda | vs. Camille Sireix | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Biella - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Getxo - ceglana | ||||
12.07.18 2. runda | vs. Verena Meliss | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 1. runda | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.18 Klasyf. | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Uxia Martinez Moral | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Verena Hofer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Yu Shan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
21.06.18 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
14.06.18 2. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-1, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
01.06.18 Ćwierćfinał | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.05.18 2. runda | vs. Seira Shimizu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |