MECZ
06.02.20 | 2. runda | Federica Arcidiacono | Sara Gvozdenovic | 6-3, 6-1 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Federica Arcidiacono | Sara Gvozdenovic | |
1. podanie % | 40/58 (69%) | 22/45 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/40 (63%) | 10/22 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/18 (50%) | 9/23 (39%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/45 (58%) | 24/58 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/103 (58%) | 43/103 (42%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Federica Arcidiacono | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-0 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Federica Arcidiacono | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-2 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Federica Arcidiacono | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Federica Arcidiacono | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
5-3 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Federica Arcidiacono | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
1-0 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Federica Arcidiacono | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-0 | ||
3-0 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Federica Arcidiacono | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Sara Gvozdenovic | |
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
29.06.00, 23 lat
29.06.00, 23 lat
Federica Arcidiacono vs. Sara Gvozdenovic - Wzajemne mecze
06.02.20 | 2. runda | Federica Arcidiacono | Sara Gvozdenovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
10.09.19 | 1. runda | Federica Arcidiacono | Sara Gvozdenovic | 7-65, 6-73, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Focsani | ceglana |
Federica Arcidiacono form & Sara Gvozdenovic form
Federica Arcidiacono - ostatnie mecze
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Savanna Ly | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
13.02.23 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Rocio Lisette Espinal Plaza | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.22 2. runda | vs. Rikke De Koning | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.22 1. runda | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Grace Levelston | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Elena Korokozidi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.22 2. runda | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Styliani Roussopoulou | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-64, 12-10 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.22 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Padova - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Beatrice Ricci | 7-62, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Pescara - ceglana | ||||
03.08.22 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.22 Klasyf. | vs. Federica Prati | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu |
Sara Gvozdenovic - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Otocec - ceglana | ||||
01.09.20 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.20 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |