INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ipek Oz vs. Federica Arcidiacono - Wzajemne mecze
12.01.21 | 1. runda | Ipek Oz | Federica Arcidiacono | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
18.08.14 | Klasyf. | Federica Arcidiacono | Ipek Oz | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Ipek Oz form & Federica Arcidiacono form
Ipek Oz - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Federica Arcidiacono - ostatnie mecze
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Savanna Ly | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
13.02.23 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Rocio Lisette Espinal Plaza | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.22 2. runda | vs. Rikke De Koning | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.22 1. runda | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Grace Levelston | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Elena Korokozidi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.22 2. runda | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Styliani Roussopoulou | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-64, 12-10 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.22 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Padova - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Beatrice Ricci | 7-62, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Pescara - ceglana | ||||
03.08.22 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.22 Klasyf. | vs. Federica Prati | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu |