MECZ
12.08.19 | Klasyf. | Fanny Stollar | Anna Bondar | 6-2, 7-61 | W60 Concord | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Fanny Stollar | Anna Bondar | |
1. podanie % | 42/61 (69%) | 33/63 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/42 (86%) | 25/33 (76%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/19 (63%) | 16/30 (53%) |
Zdobyte break-ball | 2/4 (50%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/63 (35%) | 13/61 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/124 (56%) | 54/124 (44%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 4 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Fanny Stollar | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Anna Bondar | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Fanny Stollar | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Fanny Stollar | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fanny Stollar | 3-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Anna Bondar | |
0-0 | ||
Fanny Stollar | 4-3 | |
4-4 | Anna Bondar | |
Fanny Stollar | 5-4 | |
6-5 | Anna Bondar | |
Fanny Stollar | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fanny Stollar vs. Anna Bondar - Wzajemne mecze
12.08.19 | Klasyf. | Fanny Stollar | Anna Bondar | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | W60 Concord | twarda |
Fanny Stollar form & Anna Bondar form
Fanny Stollar - ostatnie mecze
W75 Ricany - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Francisca Jorge | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Storm Hunter | 0-3, - Fanny Stollar - krecz | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Sohyun Park | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Eri Shimizu | 5-7, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Johanna Silva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 7-67, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Vivian Wolff | 6-2, 3-0, Vivian Wolff - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mana Kawamura | 5-7, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Lulu Sun | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Paris Corley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-75, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Carolyn Campana | 7-63, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
04.08.23 Półfinał | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Anna Bondar - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
25.02.24 Finał | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |