MECZ
18.07.19 | 1. runda | Fanny Ostlund | Maria Lota Kaul | 4-6, 6-2, 6-2 | W15 Parnu | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Fanny Ostlund | Maria Lota Kaul | |
1. podanie % | 80/109 (73%) | 58/108 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/80 (53%) | 30/58 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/29 (45%) | 17/50 (34%) |
Zdobyte break-ball | 9/20 (45%) | 6/16 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 61/108 (56%) | 54/109 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 116/217 (53%) | 101/217 (47%) |
Double foul | 3 | 17 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-2 | Maria Lota Kaul | |
0-0 | ||
Fanny Ostlund | 1-2 | |
1-3 | Maria Lota Kaul | |
3-3 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-15, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Fanny Ostlund | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Fanny Ostlund | 4-5 | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Fanny Ostlund | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
1-1 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 30-0, 30-40 | ||
Fanny Ostlund | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Fanny Ostlund | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fanny Ostlund | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
1-1 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Fanny Ostlund | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Maria Lota Kaul | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Fanny Ostlund | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Maria Lota Kaul | |
Fanny Ostlund | 5-2 | |
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fanny Ostlund vs. Maria Lota Kaul - Wzajemne mecze
18.07.19 | 1. runda | Fanny Ostlund | Maria Lota Kaul | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Parnu | ceglana |
Fanny Ostlund form & Maria Lota Kaul form
Fanny Ostlund - ostatnie mecze
W35 Nagpur - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
22.12.23 Półfinał | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - krecz | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
16.11.23 3. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
11.11.23 3. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu |
Maria Lota Kaul - ostatnie mecze
W25 Parnu - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 Klasyf. | vs. Grete Gull | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Roots | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.22 1. runda | vs. Jenny Lim | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
02.12.21 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-75, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Isabela Alvarez Mercante | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Brasilia - ceglana | ||||
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Noelia Zeballos | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.21 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.21 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cundinamarca - ceglana | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.21 1. runda | vs. Brittany Collens | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Aparecida - ceglana | ||||
11.11.21 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.21 1. runda | vs. Nathaly Kurata | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Katie Swan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 7-5, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Eri Shimizu | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 2. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Xichen Zhao | 6-3, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Chiara Catini | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
17.08.21 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |