MECZ
12.09.19 | 2. runda | Fanny Ostlund | Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-1 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Fanny Ostlund | Adesuwa Osabuohien | |
1. podanie % | 42/56 (75%) | 36/52 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/42 (76%) | 20/36 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/14 (50%) | 4/16 (25%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 0/6 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/52 (54%) | 17/56 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/108 (62%) | 41/108 (38%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0 | ||
Fanny Ostlund | 3-0 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 0-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fanny Ostlund | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0 | ||
Fanny Ostlund | 1-0 | |
1-1 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fanny Ostlund | 2-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fanny Ostlund | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
24.10.94, 29 lat
24.10.94, 29 lat
Fanny Ostlund vs. Adesuwa Osabuohien - Wzajemne mecze
12.09.19 | 2. runda | Fanny Ostlund | Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Fanny Ostlund form & Adesuwa Osabuohien form
Fanny Ostlund - ostatnie mecze
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 7-63, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Farah Heddar | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
22.12.23 Półfinał | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - krecz | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
16.11.23 3. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
11.11.23 3. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Adesuwa Osabuohien - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Pauline Payet | 2-6, - Adesuwa Osabuohien - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isha Budwal | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Le Yi Liu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ava Markham | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carolyn Ansari | 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-75, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Isabella Wong | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rituparna Nayak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Fernandez Figueras | 6-2, 2-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carlota Corte | 3-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Carson Branstine | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Olivia Carneiro | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Eva Marie Desvignes | 7-5, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Beverley Nyangon | 6-2, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Domova | 7-60, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Soro | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |