MECZ
10.03.23 | Ćwierćfinał | Fangzhou Liu | Anouk Koevermans | 6-2, 6-2 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Fangzhou Liu | Anouk Koevermans | |
1. podanie % | 31/52 (60%) | 22/45 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/31 (84%) | 13/22 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 10/23 (43%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/45 (49%) | 15/52 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Fangzhou Liu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fangzhou Liu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fangzhou Liu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fangzhou Liu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Fangzhou Liu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fangzhou Liu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fangzhou Liu | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fangzhou Liu vs. Anouk Koevermans - Wzajemne mecze
10.03.23 | Ćwierćfinał | Fangzhou Liu | Anouk Koevermans | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Fangzhou Liu form & Anouk Koevermans form
Fangzhou Liu - ostatnie mecze
W35 Traralgon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Naho Sato | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Irina Fetecau | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Yidi Yang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Priscilla Hon | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Eri Shimizu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Emerson Jones | 1-6, 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Bridget Mihulka | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 0-3, - Fangzhou Liu - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Na Dong | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
17.09.23 Finał | vs. Hanyu Guo | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Xinyu Jiang | Xinyu Jiang - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Jiayou Li | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 5-7, - Fangzhou Liu - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Xinyu Gao | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Louna Zoppas | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu |
Anouk Koevermans - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 6-3, 6-72, 4-10 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 7-610 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Madhurima Sawant | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Anja Stankovic | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Anna Brogan | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marelie Raath | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |