MECZ
29.04.19 | Klasyf. | Fabienne Gettwart | Audrey Dabomve | 6-0, 6-1 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
09.08.00, 23 lat
09.08.00, 23 lat
Fabienne Gettwart vs. Audrey Dabomve - Wzajemne mecze
29.04.19 | Klasyf. | Fabienne Gettwart | Audrey Dabomve | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Fabienne Gettwart form & Audrey Dabomve form
Fabienne Gettwart - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
26.08.23 Ćwierćfinał | vs. Selina Dal | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Audrey Dabomve - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jian Ibrahim | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Barbara Rusu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Juliette Loliee | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - twarda | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Shahd Habib | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Corina Mader | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.01.20 Klasyf. | vs. Tea Lukic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Irys Ekani | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.06.19 Klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.06.19 Klasyf. | vs. Natasha Fourouclas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.04.19 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Verbeeck | 2-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.04.19 Klasyf. | vs. Agathe Timsit | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 7-68, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Axyanova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Eline Audenaert | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melilla - ceglana | ||||
24.09.18 1. runda | vs. Ivania Martinich | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Don Benito - dywanowa | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Isabel Iglesias Prieto | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Cifuentes Gomez | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu |