Szwajcaria
28.04.98, 25 lat
28.04.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Andrina Peer vs. Fabienne Gettwart - Wzajemne mecze
17.10.18 | 1. runda | Fabienne Gettwart | Andrina Peer | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Andrina Peer form & Fabienne Gettwart form
Andrina Peer - ostatnie mecze
Ortisei - halowa | ||||
17.12.18 1. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.12.18 Klasyf. | vs. Rubina Marta De Ponti | 3-6, 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Surova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
06.12.18 2. runda | vs. Madison Westby | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.18 1. runda | vs. Shannon Cox | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
29.11.18 2. runda | vs. Katharina Hering | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.18 1. runda | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
20.11.18 1. runda | vs. Shannon Cox | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons - ceglana | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Lea Jurkovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Elina Vikhryanova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Margaux Bovy | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Oona Orpana | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Joanne Zuger | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Nora Niedmers | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Biella - ceglana | ||||
30.07.18 Klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-72, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
16.07.18 1. runda | vs. Tereza Koplova | 7-67, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Lara Schmidt | Lara Schmidt - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Verbier - ceglana | ||||
25.06.18 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Klosters - ceglana | ||||
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Arabella Koller | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
Gothenburg - ceglana | ||||
14.05.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
30.04.18 1. runda | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vukovic | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Tereza Koplova | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gonesse - ceglana | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Payola | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
19.02.18 1. runda | vs. Quinn Gleason | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Fabienne Gettwart - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Veronika Podrez | 3-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu |