MECZ
30.03.22 | 1. runda | Evita Ramirez | Natalia Orlova | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Evita Ramirez | Natalia Orlova | |
1. podanie % | 29/49 (59%) | 22/43 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/29 (76%) | 12/22 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/20 (55%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 0/8 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/43 (56%) | 16/49 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Double foul | 3 | 13 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Natalia Orlova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Evita Ramirez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Natalia Orlova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Evita Ramirez | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Natalia Orlova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Evita Ramirez | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Natalia Orlova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Evita Ramirez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Natalia Orlova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evita Ramirez | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Natalia Orlova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Evita Ramirez | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Natalia Orlova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Evita Ramirez | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Evita Ramirez vs. Natalia Orlova - Wzajemne mecze
30.03.22 | 1. runda | Evita Ramirez | Natalia Orlova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
21.02.21 | 1. runda klasyf. | Evita Ramirez | Natalia Orlova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Evita Ramirez form & Natalia Orlova form
Evita Ramirez - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Martial | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Iliev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Anna Ureke | 7-66, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Zara Darken | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Gaia Parravicini | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Milla Sequeira | 4-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 6-3, 11-13 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Sofiya Afandieva | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Macon - halowa | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.23 2. runda | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Agostina Breval | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Magdalena Swierczynska | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Esther Bataille | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu |
Natalia Orlova - ostatnie mecze
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Ella Kordik | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Annabella Muerner | 6-1, 6-75, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Costanza Traversi | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Gabriela Lee | 0-5, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Kurz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Peer | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Eloise De Mooij | 7-64, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
05.03.23 2. runda klasyf. | vs. Lena Thomas Iglesias | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pescara - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Costanza Traversi | 0-3, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
21.07.22 2. runda | vs. Chloe Noel | 1-6, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
21.07.22 1. runda | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Veronika Podrez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-2, 3-1, Berta Bonardi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Carolina Gomez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Mathilde Lollia | 6-73, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
05.04.22 Klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |