MECZ
01.02.21 | 1. runda klasyf. | Evgeniya Burdina | Kristina Milenkovic | 4-6, 6-4, 10-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Evgeniya Burdina vs. Kristina Milenkovic - Wzajemne mecze
01.02.21 | 1. runda klasyf. | Evgeniya Burdina | Kristina Milenkovic | 4-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Evgeniya Burdina form & Kristina Milenkovic form
Evgeniya Burdina - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Merna Refaat | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Olga Danilova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Aralova | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Teja Tirunelveli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Chanel Janssen | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alisa Kummel | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Jian Ibrahim | 6-4, 1-6, 1-2, - Evgeniya Burdina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Jian Ibrahim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Kristina Milenkovic - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - krecz | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.04.23 2. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.23 2. runda | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |