MECZ
18.04.21 | 1. runda klasyf. | Evgeniya Burdina | Klara Ondrejcekova | 5-7, 6-4, 10-7 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
21.07.01, 22 lat
21.07.01, 22 lat
Evgeniya Burdina vs. Klara Ondrejcekova - Wzajemne mecze
18.04.21 | 1. runda klasyf. | Evgeniya Burdina | Klara Ondrejcekova | 5-7, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Evgeniya Burdina form & Klara Ondrejcekova form
Evgeniya Burdina - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Merna Refaat | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Olga Danilova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Aralova | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Teja Tirunelveli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Chanel Janssen | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alisa Kummel | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Jian Ibrahim | 6-4, 1-6, 1-2, - Evgeniya Burdina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Jian Ibrahim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Klara Ondrejcekova - ostatnie mecze
W25 Split - ceglana | ||||
01.05.22 2. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Ersoz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.22 Klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Mia Sophie Mueller | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Yana Sizikova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Caterina Revelli | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.21 2. runda klasyf. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.21 2. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.21 1. runda klasyf. | vs. Andreea Alexandra Lila | 7-61, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.21 Klasyf. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Maria Tudose | 7-5, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Vasilisa Belonog | 6-3, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Terezia Baraniakova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 7-63, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.06.21 Klasyf. | vs. Ivania Martinich | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Lexington Reed | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |