MECZ
15.01.18 | Klasyf. | Evgeniya Burdina | Alexandra Damaschin | 7-5, 6-3 | Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Evgeniya Burdina vs. Alexandra Damaschin - Wzajemne mecze
15.01.18 | Klasyf. | Evgeniya Burdina | Alexandra Damaschin | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Evgeniya Burdina form & Alexandra Damaschin form
Evgeniya Burdina - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Merna Refaat | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Olga Danilova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Aralova | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Teja Tirunelveli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Chanel Janssen | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alisa Kummel | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Jian Ibrahim | 6-4, 1-6, 1-2, - Evgeniya Burdina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Jian Ibrahim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Alexandra Damaschin - ostatnie mecze
W15 Bucharest - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Laura Schaeder | 6-3, 4-6, - Alexandra Damaschin - krecz | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Katherine Sebov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Christina Rosca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Sathwika Sama | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Torun - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.19 2. runda | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Agathe Timsit | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Amanda Carreras | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Julia Grabher | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Abbie Myers | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Aldila Sutjiadi | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.02.19 2. runda | vs. Camilla Scala | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.19 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.02.19 2. runda | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.02.19 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.19 Ćwierćfinał | vs. Viktoriia Dema | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.02.19 2. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.19 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Karolina Berankova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.01.19 1. runda | vs. Sandy Marti | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.12.18 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - halowa | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |